ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۴۰۰ جمعه ۸ مرداد
اخبار کوتاه
آیین نامه
ثبت نام

ماده 2 : پذیرفته شدگان در آزمون ورودی در مهلت های تعیین شده طبق اطلاعیه های مربوط برای ثبت نام و انتخاب واحدهای درسی به واحدهای دانشگاهی ذیربط مراجعه نمایند.

ماده 3 : عدم مراجعه پذیرفته شدگان آزمون ورودی برای ثبت نام در نخستین نیمسال تحصیلی در مهلت مقرر، پس از اعلام نتایج آزمون، انصراف تلقی خواهد شد.

تبصره‌ : در مواردی که دلایل تأخیر در ثبت نام داوطلب پذیرفته شده، توسط سازمان مرکزی موجه تشخیص داده شود، برابر دستوالعمل مربوط اقدام می گردد.

ماده 4 : دانشجویان موظفند در مهلت های تعیین شده در تقویم دانشگاهی برای ثبت نام و انتخاب واحد درسی به واحدهای دانشگاهی مربوط مراجعه نمایند: در صورتی که تأخیر در ثبت نام از ساعات هر درس بیشتر نشود، نام نویسی دانشجو با نظر مدیر گروه آموزشی مربوط و تأیید شورای آموزشی واحد دانشگاهی امکان پذیر است. در این حال مدت تأخیر جزو حدّ نصاب غیبت دانشجو محسوب می شود.

تبصره : دانشجویانی که پس از انقضای مهلت تعیین شده در هر نیمسال برای ثبت نام مراجعه کنند، حق انتخاب واحد در آن نیمسال را نخواهند داشت. لیکن در صورت موافقت شورای آموزشی واحد دانشگاهی مدت غیبت با رعایت ماده 39 این آیین نامه به عنوان مرخصی تحصیلی جزو سنوات مجاز آنان محسوب می گردد. در این حال دانشجو موظف به پرداخت شهریه ثابت تعیین شده باشد.

ماده 5 : تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به صورت حضوری و تمام وقت است. مگر برای دوره هایی که رسماً مستثنی شده باشند.

ماده 6 : دانشجو در یک زمان، حق نام نویسی و ادامه تحصیل در بیش از یک رشته و در هر رشته بیش از یک گرایش در یک یا چند دانشگاه یا مؤسس آموزش عالی یا در نظام آموزش تمام وقت یا پاره وفت نخواهد داشت، در صورت تخلف از ادامه تحصیل در یکی از رشته های انتخابی به تشخیص کمیسیون موارد خاص آموزشی و دانشجویی دانشگاه محروم و سوابق تحصیلی وی در آن رشته باطل اعلام می شود و دانشجو موظف به پرداخت هزینه انصراف، مطابق تعرفه تعیین شده به دانشگاه می باشد.
 
 
1390/10/05
تعداد بازدیدکنندگان امروز 307 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 362 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 775265 تعداد کاربران بر خط 4 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal