ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
اخبار کوتاه
آیین نامه
حذف و اضافه درس

ماده 28 : دانشجو می تواند پس از آغاز هر نیمسال تحصیلی در مهلتی که در تقویم دانشگاهی تعیین شده است، حداکثر دو درس انتخابی خود را در صورت موافقت گروه آموزشی مربوط حذف کند و یا برای دروس دیگری علاوه بر آنچه قبلاَ انتخاب کرده است با رعایت سقف مقررات ثبت نام نماید.

ماده 29 : دانشجو می تواند تا پنج هفته قبل از پایان نیمسال تحصیلی فقط یکی از درس های نظری خود را با رعایت ماده 23 حذف کند، مشروط به اینکه واحدهای درسی باقی مانده وی از 12 واحد کمتر نشود.

تبصره : عدم حضور دانشجو در جلسه امتحان درسی که براساس این ماده حذف کرده‏ غیبت موجه منظور می گردد و در شمول ماده 24 خواهد بود.

ماده 30 : حذف کلیه واحدهای انتخابی در یک نیمسال تنها در صورتی مجاز است که دانشجو بنا به تشخیص شورای آموزشی واحد دانشگاهی ذیربط قادر به ادامه تحصیل در آن نیمسال نباشد و غیبت دانشجو در هیچ یک از دروس از مجموع ساعات آن درس تجاوز نکند. در این حال نیمسال مزبور به عنوان مرخصی محسوب می گردد.
 
 
1390/10/05
تعداد بازدیدکنندگان امروز 60 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 624 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 426964 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal