ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
اخبار کوتاه
اطلاعیه
اطلاعیه مهم آموزشی
قابل توجه دانشجویان گرامی ورودی نیمسال اول 99-98
اطلاعیه مهم آموزشی
نظر به اهمیت تکمیل مدارک آموزشی در ابتدای نیمسال تحصیلی خواهشمند است دانشجویان محترم موارد زیر را مطالعه و به دقت اجرا نمایند:
1-دانشجویان کارشناسی پیوسته و کاردانی پیوسته و ناپیوسته برای دریافت تاییدیه تحصیلی از دفاتر خدمات ارتباطی اقدام لازم را انجام دهند به شکلی که تصویر دیپلم سه ساله نظری فنی حرفه ای کار و دانش برای مقاطع کاردانی پیوسته و مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم متوسطه دوم برای مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته را همراه تصویر کارت ملی به دفاتر خدمات ارتباطی تحویل داده ورسید تاییدیه تحصیلی را به آموزش تحویل نمایند و سپس بعد از دو هفته نسبت به ارسال تاییدیه از طرف آموزش و پرورش و درج در پرونده اطمینان حاصل نمایند.
2-تعداد 8 قطعه عکس 4*3 باید به آموزش تحویل و روی پرونده موجود باشد.
3-فرم دروس جبرانی را از انتشارات تحویل گرفته به مدیر گروه آموزشی تحویل نموده و بعد از تایید دروس جبرانی جهت درج در پرونده به آموزش تحویل فرمایید.(درصورتی که در زمان ثبت نام انجام نداده اید).
4-امضاء کامل و تکمیل مشخصات در فرم های موجود روی پرونده
5-مطالعه خلاصه آیین نامه آموزشی و دریافت چارت دروس از مدیر گروه و برنامه ریزی ترمی برای طول تحصیل.
6-دانشجویان ذکور : آگاهی کامل از قوانین و مقررات معافیت تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی در این خصوص جهت راهنمایی به مسوول نظام وظیفه دانشگاه(طبقه 2 ساختمان اداری اتاق 207) مراجعه نمایند.
تعداد بازدیدکنندگان امروز 12 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 832 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 460479 تعداد کاربران بر خط 10 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal