ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
آیین تکریم و معارف روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای مبارکه و مجلسی برگزار شد


دکتر محمد گلناری رییس جدید واحد مبارکه و شهرمجلسی:

واحد مبارکه و شهر مجلسی آوازه خوش نامی و افتخارات متعدد علمی، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی شان در تمامی کشور روشن است.

آیین تکریم روسای سابق واحدهای شهر مجلسی و مبارکه و معارفه رییس جدید این واحد دانشگاهی با حضور دکتر احمد آذین رییس هیات امنای استان، دکتر مسعود جعفری نژاد دبیر هیات امنا استان ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شهریاری مسوول فرهنگی هیات امنا استان، حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهر مبارکه، مهندس عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه، دکتر خالوزاده و مهندس احمدپور روسای شورای شهر شهرهای مبارکه و مجلسی مهندس موسوی شهردار شهر مجلسی، روسای واحدهای دانشگاهی استان اصفهان و روسای ادارات شهرستان مبارکه و جمعی از استادان و کارکنان این دو واحد دانشگاهی در محل سالن اجتماعات واحد مبارکه برگزار شد.

در ابتدا عصارزادگان طی سخنانی در خصوص نقش و اهمیت این دو واحد دانشگاهی در شهرستان در فرهنگ سازی و تربیت نسل فرهیخته جهت نقش آفرینی در صنایع منطقه سخنانی ایراد و از تلاش های روسای قبلی قدردانی و برای ریاست جدید این دو واحد آرزوی موفقیت کرد.در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان مبارکه سخنران دوم این مراسم بود که طی سخنانی به گذار بودن پست ها و مسوولیت ها اشاره کرد و گفت دکتر کوشافر و دکتر هادی وقت خود را در جهت خدمت به علم وجامعه جوان کشور در شهرستان مبارکه مصروف کردند و بر پایی این جلسه برای تکریم ایشان ضروری بود اما باید بدانیم این انتصاب ها گذرا است و بر اساس نص صریح قرآن آنچه برای خداست باقی می ماند

سپس دکتر کوشافر رییس سابق واحد شهر مجلسی گفت: در دوران فعالیتم در واحد شهر مجلسی سعی کردم وظیفه ام را به نحو صحیح و مطابق با قوانین و مقررات موجود انجام دهم و در هر حال اگر پیشرفتی در زمینه های پژوهشی و عقد قرارداد با صنایع و ارگان ها داشته ایم مرهون همکاری تمامی ارکان دانشگاه است . کوشافر در پایان سخنان خود ازکارکنان و استادان واحد شهر مجلسی طلب حلالیت کرد.

در ادامه دکتر عبدالله هادی رییس سابق واحد مبارکه سخنران بعدی مراسم بود که با تشکر از همکاران ، هیات رییسه و خانواده خود سخنان خود را آغاز کرد و گفت: بایستی از دکتر گلناری که در این شرایط سخت مسوولیت دو واحد را     پذیرفته اند تشکر کنم و این نشانه درک واقعی ایشان از مفهوم ایثارگری است.هادی در ادامه همراهی نماینده مجلس شورای اسلامی درشهرستان از ایشان را یکی از موهبات قلمداد کرد و از ایشان تشکر کرد.

دکتر محمد گلناری عباسی رییس جدید واحدهای مبارکه و مجلسی سخنران بعدی مراسم بود که ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی به تمامی مسوولین گفت: خدا را شاکرم که بار دیگردردوران خدمتم در دانشگاه آزاد اسلامی فرصت حضور در شهرستان مبارکه نصیبم شد.

گلناری افزود دو واحد مبارکه و شهر مجلسی آوازه خوش نامی و افتخارات متعدد علمی، پژوهشی ، فرهنگی و ورزشی شان در تمامی کشور روشن است. و هم اکنون در دهه سوم فعالیت دانشگاهی به سر می برند.گلناری هم افزایی این دو واحد دانشگاهی و استفاده از ظرفیت های موجود در تمامی زمینه های فعالیت را باعث قدرتمند شدن این دو واحد قلمداد کرد و گفت: این دو واحد مجموعه ای از بزرگترین امکانات کارگاهی، آزمایشگاهی، ورزشی و فرهنگی استان را در خود جای  داده اند که با تکیه بر تجارب و توانمندی های اعضای هیات علمی و کارکنان می توانند به فعالیت خود به نحو مطلوب ادامه دهند.گلناری با بیان ابعادی از طرح پژوهشی آمایش سرزمینی شهرستان مبارکه گفت: شهرستان مبارکه با جمعیت حدود 150 هزار نفری بالاترین سهم از صنایع استان را داراست که در این میان جمعیت 26 هزار نفری دانش آموزان وجود قابلیت جذب و هدایت تحصیلی بالای ایشان به این واحد دانشگاهی را نوید می دهد و البته مهر تاییدی بر بقای فعالیت این دو واحد پر افتخار کشور است. فعال سازی استارت آپ­ها ، مراکز رشد، پارک های فناوری و تجاری سازی علم در زمینه رونق اقتصادی و اشتغال زایی از دیگر موضوعات سخنان گلناری بود.

رییس جدید واحدهای مبارکه و شهر مجلسی توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی ، آموزش های فنی و حرفه­ای و توسعه رشته ها را از اهم برنامه های خود بیان کرد و در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل سازنده با نماینده محترم مجلس، فرماندار و سایر مدیران شهرستان تدابیر مدنظر موجبات بهبودی شرایط این دو واحد دانشگاهی باشد.

دکتر احمد آذین قبل از مراسم قرائت حکم رییس جدید واحدهای مبارکه و شهر مجلسی طی سخنانی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با جمعیت کارمند و هیات علمی بالغ بر 3500 نفری 16 درصد از سهم دانشجویی استان را به خود اختصاص داده است. وی با بیان خط مشی مسوولیت استان در نگرش همه جانبه به موضوعات اساسی28 واحد دانشگاهی گفت: در راستای بهبود شرایط و کاهش بار مالی واحد شهر مجلسی به دستور ریاست عالیه دانشگاه 20 نفر از کارکنان این واحد به واحدهای استان منتقل شدند که جا دارد از روسای این واحدها تشکر کنم. وی در پایان سخنانش گفت: امروز دشمنان خارجی اذعان دارند که ایران اسلامی به سمت مرجعیت علمی در حال حرکت است و این همان پاسخی است که جوانان فرهیخته این مرز و بوم به فرمان رهبرشان داده اند و البته این سربلندی مرهون خون شهداست و در این میان دانشگاه آزاد اسلامی یکی از ارکان مهم این توفیق الهی است.

در پایان مراسم با لوح تقدیر و هدایا از زحمات روسای سابق و همچنین معاونین اداری و مالی این دو واحد و معاون پژوهشی و رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد شهر مجلسی تقدیر به عمل آمد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 59 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 624 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 426963 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal