ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
خانه تکانی دل ها در واحد مبارکه – مجلسی


به همت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی سخنرانی علمی با موضوع " خانه تکانی دلها " با حضور جمعی از استادان و کارکنان در آمفی تئاتر این واحد برگزارگردید.مسعود رافت نیا روانشناس بالینی سخنران این جلسه با تشریح آثار زیان بار کینه و ناراحتی و افکار منفی بر سلامت جسم و روان و لزوم پالایش درون از این قبیل انرژی های مخرب، به روش ها و راهکارهای دینی و روانشناختی زدودن دل از کینه ها و غم ها پرداخت و این انرژی های منفی را به آتش گدازان تشبیه کرد که درون را می سوزاند و موجب انواع بیماری های جسمی و مشکلات روانی و مانع شادی و رضایت مندی در زندگی برشمرد.

مدیر مرکز مشاوره این واحد مشکلات درونی را به سه دسته مشکلات عصبی و روانی، ناراحتی ها و غم ها و همچنین کینه های شخصی تقسم کرد و با اشاره به مشکلات اجتناب ناپذیر زندگی چون مشکلات کاری و اقتصادی و شرایطی که به جامعه و فرد تحمیل می شود، لزوم برنامه ریزی برای برداشتن سایر مشکلات را از دل مورد تاکید قرار داد.

وی زنده شدن طبیعت و آمدن بهار و رسم خوب خانه تکانی را مقدمه خوبی برای خانه تکانی دل ها برشمرد. این جلسه با پرسش و پاسخ حاضران به پایان رسید.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 587 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 495 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 301490 تعداد کاربران بر خط 6 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal