ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
تور بازدید دانش آموزان از دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه -مجلسی


دکتر محمد عباسی گلناری سرپرست دانشگاه مبارکه - مجلسی گفت: دانشگاه یکی از نهادهای اصلی تعلیم و پرورش است که بازدیدهای دانش ­آموزی را ابزاری مفید برای رفع بخشی از نیازهای علمی، اجتماعی و عاطفی آنها می­داند. این گونه فعالیت‌ها می­تواند منجر به شکوفایی توانمندی­های دانش­ آموزان شده و کمک به یادگیری هر چه بیشتر، افزایش مسوولیت‌ پذیری در فعالیت‌های گروهی و آشنایی بیشتر دانش ­آموزان با فرهنگ‌ جامعه دانشگاهی ‌شود و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه - مجلسی در راستای تحقق رسالت اجتماعی و فرهنگی خود شرایط مناسب را جهت انجام بازدیدهای دانش آموزی به نحوه شایسته ای فراهم ساخته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانش آموزان مدرسه دخترانه شهید صالحی و سما از آزمایشگاه ها، کارگاه ها، سایت ها و امکانات ورزشی دانشگاه مبارکه - مجلسی بازدید کردند. در این مراسم که در دو روز برگزار شد حدود 40 نفر از دانش آموزان این مدارس به همراه تعدادی از معلمان خود شرکت داشتند. در ادامه مدیر ارتباط با صنعت و گروه کارآفرینی دانشگاه ضمن خیرمقدم به مهمانان حاضر در سالن برنامه بازدید دانش آموزان را به صورت اجمالی شرح دادند. در ادامه دانش آموزان به دوگروه تقسیم شدند و هر گروه از آن ها به همراه یکی از کارکنان دانشگاه تور بازدید خود را از قسمت های مختلف دانشگاه آغاز کردند ودر رابطه با امکانات برای دانشجویان توضیحاتی ارائه دادند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی گفت: برای آشنایی دانش آموزان از نحوه انتخاب دانشگاه، ویژگی های دانشگاه، نحوه پذیرش دانشجو، چشم انداز و آینده شغلی فارغ التحصیلان، رشته های آموزشی همه ساله طبق برنامه ریزی های انجام شده بین مدارس متقاضی بازدید و هماهنگی لازم با بخش های مختلف دانشگاه جهت آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با امکانات این واحد، تا دانش آموزان بتوانند با تامل و آگاهانه روی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی فکر کنند.

او ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی اولین و بزرگترین موسسه عالی شهرستان مبارکه است و به سبب دارا بودن رشته های مورد نیاز دانش آموزان و امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه یک صد هزار جلدی و سایت اکثر مدارس این شهرستان و شهرهای حومه درخواست بازدید از دانشگاه را می نمایند .

تعداد بازدیدکنندگان امروز 310 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 534 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 528626 تعداد کاربران بر خط 2 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal