ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه – مجلسی : اولین مجری راه اندازی باشگاه و مدرسه کسب‌ وکار و کارآفرینی

دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی

اولین مجری راه اندازی باشگاه و مدرسه کسب‌ وکار و کارآفرینی

به گزارش روابط عممی دانشگاه، جلسه توجیهی مدرسه کسب و کار با حضور رییس اداره آموزش و پروش، مدیران مدارس نمونه شهرستان مبارکه، معاونین مدارس سما، رییس مرکز دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی در اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

دکترحمیدرضا روناسی رییس مرکز رشد دانشگاه در این جلسه بیان داشت : باشگاه و مدرسه کسب‌ وکار و کارآفرینی طرحی دانش محور با رسالت توسعه و ترویج کسب و کار و با ارتقای توانمندی کسب و کاردرافراد می با. این مجموعه تلاش دارد روحیه کارآفرینی را در میان نوجوانان و جوانان با استفاده از مدل ها و محتوا های بومی شده خود ارتقا دهد و باعث افزایش موفقیت شغلی آینده مبتنی بر استعدادهای ذاتی افراد شود. در این مجموعه به صورت تخصصی برای مقاطع سنی (15-12سال) و (18-15 سال) برنامه های آموزشی، مشاوره ای و محتوایی ویژه طراحی شده است.

رییس مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی با اشاره به محورهای طرح گفت :

استعدا یابی، رغبت سنجی و مشاوره و هدایت - مهارت آموزی و آشنا سازی دانش آموزان با رشته های فنی و حرفه ای همراه با غنی سازی اوقات فراغت با رویکردی خوداشتغالی و کار آفرینی - تقویت روحیه کار تیمی - تاکید بر ضرورت سلامت جسم و روان با ورود به رشته های ورزشی از رئوس اصلی اجرایی این طرح می باشد.

در این طرح با انتخاب دانش آموزان مستعد به ظرفیت 200 نفرو گروه بندی و سرپرستی گروه های دانش آموزی توسط منتورها و همچنین برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور اولیا و مدیران شهری داوطلبان با اقامت3 روزه با هدف شناسایی توانایی های اولیه و سنجش مهارت و برگزاری جلسات آموزشی در 25 هفته به صورت دوره ای در دو مرحله تعطیلات تابستان و در طول سال در روزهای  پنج شنبه برگزار می گردد.این طرح قبلا در شهرهای تهران، مشهد، و تنکابن انجام گردیده و شهرستان مبارکه به عنوان چهارمین شهر در کشور و اولین شهر در استان اصفهان مجری این طرح خواهد بود.

باشگاه و مدرسه کسب‌ وکار و کارآفرینی ماموریت دارد تا دانشجویان، دانش آموختگان دانشگاهی، دانش آموزان و متقاضیان کسب وکار را به سمت و سویی هدایت کند تا ضمن ارتقای توانمندی های خود، با خلق ایده های نو و ارتقای مهارت های ارتباطی و کسب سواد اقتصادی مناسب، موفقیت شغلی را برای خود رقم بزنند.  «مدرسه کسب‌وکار و کارآفرینی» کانون کارآفرینی با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و شهرستان مبارکه به ‌منظور حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان با رویکرد تربیت کارآفرینان جوان، می باشد.

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 514 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 808 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 303857 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal