ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
در آیین تکریم و معارفه فرماندهان بسیج دانشجویی و بزرگداشت شهادت شهید چمران مطرح شد:

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه- مجلسی آیین تکریم فرماندهان سابق و جدید بسیج دانشجویی همزمان با نکو داشت شهید چمران با حضور دکتر گلناری (سرپرست واحد مبارکه مجلسی)، سرهنگ مجتبی مقیمی فرمانده بسیج دانشجویی، سرهنگ اصغر ابراهیمی معاون اجتماعی سپاه ناحیه مبارکه و اعضای هیئت رییسه دانشگاه در سالن کنفرانس برگزار گردید.

در ابتدا دکتر گلناری ضمن تبریک سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج استادان گفت: قبل از انقلاب اسلامی تاکنون خون دل ها خورده شد تا حاکمیت نظام اسلامی ثبت شود وباید شکر گزار این نعمت باشیم که فرصتی برای حرکت در مسیر انقلاب برایمان ایجاد شده است.

این مسوول در ادامه با اشاره به برخی مسائل و مشکلات کشور گفت: امروز اگر دانشگاه محور تولید و تفکر بسیجی و انقلابی باشد با فرمان آتش به اختیار رهبری نیازی به حکم و لباس و تشریفات ندارد و شهید چمران مصداق واقعی این باور بود. سرپرست مبارکه مجلسی در ادامه با اشاره به مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی خطاب به فرمانده جدید گفت: جذب جوانان و ترویج روحیه انقلابی گری با شاخص های مقام معظم رهبری در راستای کاهش فاصله بین جوانان و نظام وظیفه اصلی شماست و امکانات دانشگاه در این راستا در اختیار شماست. گلناری در پایان خروج از بن بست ها را حاصل گفتمان بسیجی و جهادی با رویکرد علمی دانست و خبر انهدام پهپاد آمریکایی در هرمزگان را مهر تاییدی بر این گفتمان موفق بیان داشت.

در ادامه سرهنگ اصغر ابراهیمی معاون اجتماعی سپاه ناحیه مبارکه طی سخنانی به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اشاره کرد ضمن توضیح در خصوص طرح قرارگاه شهید شوشتری و اشاره به صحبت های دکتر گلناری ابراز امیدواری کرد با این تفکر انقلابی دانشگاه عهده دار طرح پایان نامه هایی برای کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان شود.

سزهنگ مجتبی مقیمی مسوول بسیج دانشجویی سپاه ناحیه مبارکه نیز طی سخنانی ضمن تشکر از زحمات آقای قدمی مسوول سابق بسیج دانشجویی ، آقای باقری را به عنوان مسوول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه معرفی کرد.در پایان با هدایایی از زحمات مسوول سابق بسیج دانشجویی تقدیر و حکم فرمانده جدید ابلاغ شد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 513 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 808 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 303856 تعداد کاربران بر خط 5 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal