ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
برگزاری کارگاه پژوهش محور" آموزش مدیریت کارآفرینی "ویژه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه – مجلسی
 

کارگاه ضمن خدمت مدیریت کارآفرینی ویژه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی در سالن کنفرانس شهرداری بروجن با تدریس دکترمحمدگلناری رییس دانشگاه و دکتر حمیدرضا روناسی رییس مرکز رشد برگزارشد.

گلناری در این کارگاه گفت: امروزه سازمان‌ها در محیطی فعالیت می‌کنند که تغییرات پیچیده و سریع، اصلی‌ترین مشخصه آن است. هرقدر مسائل پیچیده‌تر باشند، حل آنها به زمان بیشتری نیاز دارد و هرچه آهنگ تغییر شتابان­تر می‌شود، مسایل بیشتر تغییر می‌کنند و عمر راه‌حل‌های ابداعی برای حل آنها کاهش می‌یابد. بنابراین سازمان‌های سنتی که با فرض وجود ثبات شکل‌ گرفته بودند دیگر جواب گوی نیازهای ساختار کنونی نیستند. آینده از آن سازمان‌هایی است که از سرعت عمل بالایی در پاسخ به تغییرات برخوردار باشند، انعطاف‌پذیری لازم در پیاده‌سازی تغییرات را دارا باشند، نوآوری و بهبود مستمر در آن نهادینه شده باشد و قابلیت یادگیری سازمانی جزیی لاینفک از آنها باشد. شکل‌گیری این تحولات در سازمان در قالب مفهوم کارآفرینی سازمانی امکان پذیر است. تلاش افراد در سازمان‌های کارآفرین با حمایت مدیریت ارشد و استفاده از منابع سازمان به سوی نوآوری در ارائه خدمات و محصولات جدید، ‌توسعه‌ی سازمان و بهبود فرآیندها سوق داده می‌شود.

 در ادامه رییس دانشگاه بیان داشت: کارگر دانشی در این مرکز استادان ما هستند که نه تنها آموزش می بینند بلکه به آموزشیاران هم آموزش می دهند. مرکز رشد به مانند انکوباتور می مانند که در آن استارتاپ ها در یک محیط کاملا علمی رشد می کنند همچنین ایشان افزود: دانشگاه کارآفرین نه تنها تولیدعلم می کند بلکه ایجادکسب و کارهم می کند و کارآفرین یعنی فردی که نظم موجود اقتصاد را با تولید کالاها و خدمات جدید ایجاد نوع جدیدی از سازمان و یا استفاده از مواد خام جدید، برهم می زند. این بر هم زدن می تواند در طی ایجاد یک کسب و کار جدید و با کار بر روی یک کسب و کار موجود باشد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 518 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 808 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 303861 تعداد کاربران بر خط 4 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal