ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
جلسه توجیهی باشگاه کارآفرینی و مدارس کسب و کار ویژه مدارس نمونه شهرستان مبارکه دردانشگاه آزاد اسلامی مبارکه – مجلسی


اولین جلسه توجیهی باشگاه کارآفرینی و مدارس کسب و کار ویژه مدارس نمونه شهرستان مبارکه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی با حضور مسوولین آموزش و پرورش، رییس مرکز رشد دانشگاه و دانش آموزان به همراه والدین آنان برگزار شد.

دکتر حمیدرضا روناسی رییس مرکز رشد این واحد دانشگاهی گفت: باشگاه کارآفرینی و مدرسه کسب و کار دانشگاه آزاد مبارکهمجلسی ،مجموعه‌ای است که با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی در میان نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی ایجاد شده است.اعضا مرکز دانش بنیان این واحد دانشگاهی، در کنار هم اثر بخشی تیمی و فردی خود را بالا می‌برند و ایده‌های جدیدی خلق می‌کنند، با استفاده از منتورها و مربیان حرفه‌ای دانش خود را در حوزه‌های فنی، کارآفرینی و کسب و کار ارتقا می‌بخشند و در نهایت برای جذب سرمایه‌گذار یا حضور در شتاب دهنده برای طی مراحل رشد آماده می‌شوند.

همچنین بیان داشت: مجموعه ای دانش محور با رسالت توسعه و ترویج کسب و کار و با چشم انداز تبدیل شدن به اعتماد ترین مجموعه در ارتقای توانمندی کسب و کار، راه اندازی شده است. این مجموعه تلاش دارد روحیه کارآفرینی را در میان نوجوانان و جوانان با استفاده از مدل ها و محتواهای بومی شده خود ارتقا دهد و موجب افزایش موفقیت شغلی آینده مبتنی بر استعدادهای ذاتی افراد شود. در این مجموعه به صورت تخصصی برای مقاطع سنی (15-12سال) و (18-15 سال) برنامه های آموزشی ، مشاوره ای و محتوایی ویژه ای طراحی می نمایند.

رییس مرکز رشددر این خصوص افزود: مدرسه کسب و کار ماموریت دارد تا متقاضیان کسب وکار را به سمت و سویی هدایت کند تا ضمن ارتقای توانمندی های خود، با خلق ایده های نو و ارتقای مهارت های ارتباطی و کسب سواد اقتصادی مناسب، موفقیت شغلی را برای خود رقم بزنند. یادگیری مباحث کسب و کار فارغ از جنسیت و سبک شغلی برای همگان لازم است که این مجموعه با ایجاد زیر ساخت های آموزشی و طراحی مدل تخصصی خود در قالب های متنوع ، به اجرای برنامه های آموزشی تخصصی با بهره گیری از افراد توانمند اقدام می نماید.

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 541 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 808 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 303884 تعداد کاربران بر خط 7 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal