ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی میزبان سومین کنفرانس ملی مهندسی داده‌کاوی
دکتر علیرضا نوروزی، دبیر اجرایی کنفرانس با بیان این که با افزایش داده های ثبت شده در شرکت ها، سازمان ها و موسسات، نیاز برای ارایه روش های تحلیل داده به وجود آمده، افزود: داده هایی که در طول زمان، تولید و نگهداری شده اند کم کم به سرمایه های سازمان ها و موسسات تبدیل شدند. بنابراین شرکت ها و موسساتی می توانند موفق تر عمل که از این حجم زیاد داده ها استفاده بهتری ببرند. انواع روش ها و الگوریتم هایی که درعلم داده کاوی ارایه شده است می تواند با استخراج و کاوش الگوهای پنهان موجود در این داده ها به تصمیمات و نتایج بهتری منجر شود. در کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر، داده کاوی و داده های حجیم، سعی در جذب آخرین یافته های علمی و همچنین ایجاد فضایی دوستانه برای ارایه این نتایج داشته ایم. دو دوره قبل این کنفرانس در دانشگاه آزاد واحد شهر مجلسی برگزار گردیده است و در حال حاضر سومین دوره این کنفرانس در تاریخ 20 تیرماه 98 در دانشگاه آزاد واحد مبارکه-شهر مجلسی برگزار خواهد شد.
نوروزی با اشاره به محورهای سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر، داده کاوی و داده های حجیم تصریح کرد: محورهای این کنفرانس شامل داده کاوی، روش های تحلیل و ارزیابی داده، داده های حجیم، یادگیری ماشین و محاسبات نرم، فناوری اطلاعات و ارتباطات، شبکه های کامپیوتری، محاسبات ابری، مهندسی نرم افزار، پردازش تصویر و بینایی ماشین و سایر موضوعات مرتبط است.

دبیر اجرایی کنفرانس همچنین اظهار نمود: اهداف این کنفرانس ارائه آخرین یافته ها در زمینه محورهای مذکور به صورت مقالات و نیز گسترش دانش میان استادان، شرکت کنندگان و دانشجویان است.

دکتر کیوان محبی دبیر علمی کنفرانس با اشاره به فرآیند داوری مقالات تشریح کرد: تعداد 85 مقاله به دبیرخانه ارسال شده است که از این میان حدود 55 مقاله پذیرش شده اند. وی ادامه داد: بمنظور اطمینان از سطح کیفی مطلوب، هر مقاله توسط دو داور بررسی شده است.

وی درباره حامیان کنفرانس گفت: واحد مبارکه-شهر مجلسی در برگزاری این کنفرانس از مشارکت علمی دانشگاه های آزاد اسلامی واحد نجف آباد، اصفهان(خوراسگان) و دولت آباد برخوردار می باشد.

عضو هیات علمی واحد مبارکه افزود: واحد مبارکه-شهر مجلسی در تلاش است این کنفرانس را هر سال یا حداکثر دو سال یک بار برگزار نماید.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 510 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 808 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 303853 تعداد کاربران بر خط 4 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal