ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
همایش کاربرد علوم ورزشی در پیشرفت تربیت بدنی و ورزشی قهرمانی مبارکه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این همایش با هدف هم افزایی دانش و ارائه آخرین دستاوردهای علمی علوم ورزشی و ایجاد بســتری مناسب جهت جذب استادان و دانشجویان برای تحقیق و پژوهش و در نهایت بهره‌گیری از یافته‌های پژوهشی در راستای بررسی و حل مشکلات و موانع موجود در راه توسـعه ورزش کشـور و اسـتان اصفهان، با حضور جمعی از مقامات، استادان فرهیخته و محققین و دانشجویان در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه مجلسی برگزار گردید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی و رییس همایش در این خصوص گفت: پس از برگزاری موفقیت آمیز سه دوره همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی، چهارمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه مجلسی برگزار می‌شود.

دکترگلناری افزود: هدف از این همایش، هم‌اندیشی و هم‌فکری دانشجویان علوم ورزشی با رویکردی کاربردی است. بدون تردید، حضور استادان، دانشجویان و علاقه‌مندان در این همایش، تاثیر زیادی در رشد و ارتقا علوم ورزشی در بین دانشجویان خواهد داشت.

همچنین دکتر احمدرضا عسکری دبیر کل این همایش گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه مفتخر به برگزاری چهارمین همایش ملی "کاربرد علوم ورزشی در پیشرفت تربیت بدنی و ورزشی قهرمانی" با هدف توانمندسازی و تبادل یافته‌های علمی دانشجویان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی سراسر کشور است. وی ادامه داد: این همایش فرصت مغتنمی است برای دانشجویان تربیت بدنی و علوم ورزشی که یافته‌های علمی خود را به معرض داوری و قضاوت استادان و بزرگان این حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌های علمی خود در جمع متخصصان و صاحب نظران این دانش نواقص و مشکلات کار خود را یافته و اصلاح کنند.

از 20 بهمن ماه سال96 پذیرش مقالات آغاز شد و 148 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال و با نظر هیات داوران تعداد111 مقاله در رشته‌های مختلف ورزشی پذیرش و 11 مقاله به صورت سخنرانی انتخاب شد. همچنین در این همایش از مقام پروفسور اصغر خالدان به عنوان پدر فیزیولوژی ورزشی ایران تجلیل شد و از سخنرانی پروفسور احمدرضا موحدی با موضوع برتری نیمکره ای مغز در اجرای مهارت های ورزشی استفاده شد
تعداد بازدیدکنندگان امروز 59 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 624 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 426963 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal