ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
آیین بازگشایی مدارس و سال تحصیلی با حضور رییس واحد مبارکه آغاز شد

زنگ آغاز سال تحصیلی توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دبستان دخترانه و پسرانه سما نواخته شد.

مراسم آغاز سال تحصیلی و نواختن زنگ مهر با حضور دکتر عبداله هادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ، معاون اداری،مالی، معاون آموزشی ومعاون امور سما، مدیران، اولیاء و دانش آموزان برگزار شد، زنگ آغاز سال تحصیلی دبستان دخترانه و پسرانه سما به صورت نمادین به صدا در آمد و دانش آموزان با همراهی مسئولان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در این مراسم اظهار کرد: امروز بار اصلی آموزش و تربیت فرزندان بر دوش وزارت آموزش و پرورش و ملعمان عزیز است، اما انصاف این است که هر کدام از ما مدیران و مردم وظیفه داریم در این امر مهم به سهم خودمان تلاش کنیم، چرا که آینده کشور در دست این عزیزان است. ایشان افزود : توجه به پژوهش در دوران تحصیل منجر به تقویت روحیه کنجکاوی و خلاقیت در کودکان می‌شود و میل به دانستن در آنها افزایش می‌یابد. وی ادامه داد: باید امروزه به سمت خلق ثروت از طریق تولید علم گام برداشت و خطاب به دبیران و اولیای دانش آموزان تصریح کرد، به آنها چگونه اندیشیدن و چگونه فکر کردن بیاموزید و روحیه همکاری و مشورت را در آن‌ها تقویت کنید.

در پایان مراسم دانش آموزان با عبور از دروازه قرآن و حضور در کلاس ها ، سال تحصیلی را به طور رسمی آغاز کردند .

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 178 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 736 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 2967516 تعداد کاربران بر خط 6 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal