ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
نمایه سازی کنفرانس ملی "تحقیقات نوین در مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات"در سایت سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی
 
 
از آنجاییکه کنفرانس ملی تحقیقات نوین در مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات تحت حمایت رسمی و مورد تایید سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) برگزار می گردد، لذا تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس، در سایت سیویلیکا درج و در پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی، به نام نویسندگان مقالات نمایه و ثبت ملی خواهد شد و کد ملیCOI) (Civilica Object Identifier به آنها اختصاص می یابد.

طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها کنفرانس هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار ازنظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.
لذا این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند.
 
 
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرس زیر مراجعه نمایید :
 
 
 
تعداد بازدیدکنندگان امروز 503 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 535 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 145378 تعداد کاربران بر خط 5 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal