ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
در واحد مبارکه - مجلسی برگزار شد :


به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی، بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت در بخش شفاهی در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار گردید. این دوره از مسابقات با شرکت جمعی از خواھران و برادان علاقمند ( استادان، کارکنان و دانشجویان ) در فضای معنوی و صمیمی برگزار گردید.

سرکارخانم فاطمه عسکری کارشناس قرآن وعترت دانشگاه در این خصوص بیان کرد: ما باید تلاش بیشتری انجام بدهیم تا جوانان به این محافل سوق داده شوند و هر کس به دستورات خدا و قرآن عمل کند، به سعادت حقیقی در دنیا و آخرت دست پیدا خواهد کرد. وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات با داوری استاد حسین پیراکه انجام شد و تعداد 24 نفر از استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه شرکت کردند که از نفرات اول تا سوم در هر بخش به تفکیک خواهران و برادران طی مراسمی با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل خواهد شد و همچنین نفرات اول هر رشته به مرحله استانی راه خواهند یافت.

خانم عسکری اضافه کرد: بخش شفاهی این دوره از مسابقات، نیز شامل رشته‌های حفظ جزء 30 و حفظ پنج جزء، 10 جزء، 15 جزء، 20 جزء، 25 جزء و حفظ کل قرآن کریم، قرائت به روش ترتیل و به روش تحقیق، اذان و تواشیح است.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 59 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 624 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 426963 تعداد کاربران بر خط 1 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal