ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
دکترگلناری مطرح کرد: دانشگاه آزاد مبارکه - مجلسی در مسیر کارآفرینی و فناوری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، محمد گلناری  به مناسبت سالگرد راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی و سالروز آزادسازی خرمشهر در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه امروز شهر مبارکه به بیان سیاست‌ها و برنامه عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی پرداخت و دانشگاه آزاد اسلامی این مولود بابرکت انقلاب را یادگار ارزشمند امام راحل توصیف و بیان کرد: امروز پاسخگویی به مشکلات مربوط به تحریم‌ها در تمام ارکان جامعه به‌ویژه صنعت و کشاورزی در رأس برنامه عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی گفت: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری رویکرد مأموریت دانشگاه حضور عالمانه، محققانه و عملیاتی در جامعه و پاسخگویی به نیازهای کشور است و در این راستا با تجمیع واحد مبارکه و مجلسی هدفمان توانمندسازی جوانان این شهرستان در مسیر رشد و تعالی جامعه و پیشرفت است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی افزود: امروز واحد مبارکهمجلسی در عرصه صنعت، اقتصاد و فناوری با ایجاد مراکز نوآوری و فناور و شبکه‌سازی مجموعه‌ای از دانشمندان، مخترعان و مبتکران در مسیر پاسخ به نیاز جامعه و تحقق شعار ما می‌توانیم است.

گلناری اظهار کرد: این دانشگاه با در اختیار داشتن 175 هکتار فضای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و دانشجویی یکی از وسیع‌ترین دانشگاه‌های کشور است و مراکز رشد این دانشگاه با 17 هسته تحقیقاتی و شرکت دانش‌بنیان راه‌اندازی شده که امیدوارم با استقرار شرکت‌های فناور، خدمات تجاری‌سازی، ارائه آموزش‌های کوتاه مدت و جذب و حمایت از ایده‌های جوانان با در نظر گرفتن شرایط مطلوب جغرافیایی و نزدیکی به مراکز صنعتی، گام بسزایی در راستای شتاب‌دهی به کارآفرینی منطقه و کشور برداریم.

وی با تأکید بر لزوم نگاه صحیح جامعه در تربیت جوانان کشور گفت: امروز کشور ما به نیروهای مهارتی نیاز دارد و مردم باید از رویکرد سنتی گذشته و تحصیلات آکادمیک محض دست بردارند تا نیاز جامعه برطرف شود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه مجلسی خاطرنشان کرد: این دانشگاه که از مقطع پیش‌دبستانی و مدارس سما تا دکتری تخصصی گستره بزرگ آموزش شهرستان مبارکه را بر عهده دارد با شعار مهارت‌محوری به سمت رشد و تعالی گام برمی‌دارد.

گلناری گفت: واحد دانشگاهی مبارکه با واحد شهرمجلسی دی 1397 در اقدامی جهادی تجمیع شد و با 44 هزار دانش‌آموخته و 140 رشته تحصیلی از کاردانی تا دکتری تخصصی در تمام رشته‌های فنی، مهندسی و علوم انسانی در مسیر تبدیل به دانشگاهی کارآفرین و فناور است.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 337 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 493 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 428214 تعداد کاربران بر خط 3 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal