ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
رییس دانشگاه گفت: اعضای هیئت علمی به‌منزله هویت دانشگاه هستند

به گزارروابط عمومی دانشگاه آزاد مبارکه - مجلسی دوره آموزشی سیاست های اقتصاد دانش بنیان ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه- مجلسی با حضور دکتر دهقانی معاون تحقیقات، نوآوری و فناوری اقتصاد دانش بنیان، دکتر نجفی مدیرکل اقتصاد دانش بنیان و دکتر آذین رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و دکتر محمد گلناری عباسی سرپرست دانشگاه مبارکه مجلسی و اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر دهقانی ضمن ابراز خوشحالی از حضور درجمع اعضای هیئت علمی و تشکر از آقای نجات بخش مدیر عامل شرکت دانش بنیان بهیار صنعت به عنوان همکار دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه دانش بنیان گفت : اینجانب نه بعنوان یک مدیر بلکه از جایگاه یک کارآفرین که تجربه راه اندازی مجموعه ای را دارم که اکنون با بیش از 250 نفر پرسنل مشغول به فعالیت است صحبت می کنم. وی با تشریح دانشگاه ها از نسل اول تا نسل چهارم ادامه داد در دانشگاه های نسل سوم دانشگاه دانشجو نمی گیرد بلکه کارورز می گیرد و ما اکنون در ایران بسوی این نوع دانشگاه ها در حال حرکت هستیم که نیروی شتابده و فناورتربیت کنیم . دهقانی فیروز آبادی با توضیح در خصوص ساختار چنین دانشگاهی گفت سرپرست دانشگاه فناور باید یک کارآفرین باشد. چرا که این دانشگاه ها المان ها و مدیریت خاص خود را دارد و با تعریف یک ساختار بروکراسی خوب می توانیم به اهداف مورد نظر دراین بخش برسیم.

دکتر محمد گلناری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه مجلسی در ادامه ضمن تشکر از حضوردکتر دهقانی ،دکتر نجفی و دکتر آذین و اعضای هیات علمی درجلسه به تشریح محور های اصلی حوزه اقتصاد دانش بنیان پرداخت و گفت : اعضای هیئت علمی به منزله هویت دانشگاه هستند و دانشگاه بدون حضور و نقش آفرینی آنها نمی تواند پیشرفت کندودرخواست دانشگاه از اعضای هیئت علمی این است که وارد میدان شوید تا هم درآمدهای شما افزایش یابد و هم دانشگاه در تبدیل علم به ثروت موفق باشد.

گلناری با تاکید بر ضرورت و چالش های پیش روی دانشگاه اهداف و راهبردهای دانشگاه در موضوع دانش بنیان، محورهای اصلی حوزه اقتصاد دانش بنیان، ساختار اقتصاد دانش بنیان و تشکیلات سازمان و استان و واحدها ی دانش بنیان را توضیح داد وگفت: روحیه تیمی و کار جمعی لازمه اقدام در این حوزه است و عرصه علم و فناوری برای فعالیت تمام اعضای هیئت علمی با تمام رشته ها فراهم است به شرط این که همه احساس مسئولیت کنند و با وارد شدن در این میدان به عنصر خودباوری و نوآوری تکیه کنند.

دوره های کوتاه مدت آموزشی سیاست های اقتصاد دانش بنیان ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه- مجلسی ازابتدای تیر ماه تا شهریور ماه در این دانشگاه برگزار می گردد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 59 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 624 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 426963 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal