ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
77 مقاله در کنفرانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد واحد مبارکه مجلسی پذیرفته شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر عصر امروز با حضور دانشجویان واستادان رشته کامپیوتر و ارائه کنندگان مقالات در محل سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی برگزار شد.

دبیر اجرایی این کنفرانس با خیرمقدم به حاضران و تشکر از دست اندرکاران همایش توضیحاتی را درباره نحوه پذیرش و تعداد مقالات ارائه شده به دبیرخانه کنفرانس داد و بیان کرد: مقالات ارائه شده به کنفرانس، هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی نسبت به سال‌های قبل از تنوع بیشتری برخوردار بود و از مجموع مقالات ارائه شده تعداد 77 مقاله پذیرفته شده است.

علیرضا نوروزی با قدردانی از مشارکت‌های علمی سایردانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای خوراسگان، دولت‌آباد و نجف‌آباد به‌صورت جدی با این کنفرانس همکاری علمی داشته‌اند و تا پایان تیر ماه شش مقاله که از کیفیت بهتری نسبت به سایر مقالات برخوردار باشند در مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی به چاپ خواهند رسید.

در ادامه معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه - مجلسی گفت: مبحث داده‌کاوی و داده‌های حجیم به دلیل بین‌رشته‌ای بودن بسیار حائز اهمیت است و وقتی می تواند قوی باشد که علاوه بر رشته کامپیوتر تمامی رشته‌ها خود را ملزم به استفاده و ورود و کاربردی کردن در تمام علوم کنند.

سید محمدرضا لقمانیان افزود: از مسئولان اجرایی این کنفرانس می‌خواهم تا رسیدن این موضوع به جایگاه اصلی خود آن را پیگیری کنند.

مجید هارونی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی دولت‌آباد باموضوع «بینایی ماشین و یادگیری عمیق» سخنران دیگر این کنفرانس بود.

وی با بررسی مدل‌های مختلف یادگیری عمیق در حوزه داد‌های حجیم به بررسی فرصت‌ها و چالش‌های آن در علوم مختلف، مزایا،معایب و ساختار معماری‌های مختلف در حوزه یادگیری عمیق پرداخت.

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 3 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 832 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 460470 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal