ENGLISH|نقشه سایت
دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه
 
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
اخبار کوتاه
اخبار دانشگاه
5 مقاله علمی پژوهشی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه ـ مجلسی در فصلنامه‌های معتبر چاپ شد
 

نازنین صالحی یکی از نخبگان کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه ـ مجلسی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه درباره رشته حسابداری اظهار کرد:‌ رشته حسابداری خوشبختانه از رشته‌هایی هست که فرصت‌های شغلی زیادی دارد در مقطع ارشد دروس مفهومی‌تر می‌شود و فرد رو برای مقاطع بالاتر از جنبه کار و تحصیل آماده می‌کند.

وی درباره دلیل انتخاب رشته حسابداری گفت:‌ قبل از ورود به دانشگاه رشته حسابداری را به‌خاطر بازار کار خوبی که دارد انتخاب کردم؛ اما بعد از ورود به این رشته علاقه‌مند شدم و تصمیم گرفتم مقاطع بالاتر را نیز در همین رشته ادامه دهم.

دانشجوی برگزیده حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه- مجلسی با بیان اینکه این واحد دانشگاهی دانشجوهای ممتاز زیادی دارد،‌ افزود:‌ دلیل انتخاب من به‌عنوان دانشجوی نمونه پژوهش‌های علمی بود که در دوران تحصیل و بعد از آن انجام دادم، دارای پنج مقاله علمی، پژوهشی در فصلنامه‌های معتبر کشور هستم که شامل مقاله‌ای با عنوان مقایسه رویکرد حسابداری با مدل‌های خطر در بعد قدرت توضیح‌دهندگی برای پیش‌بینی ورشکستگی که در مجله پژوهش‌های کاربردی در گزارشگری مالی چاپ شد.

صالحی تصریح کرد: مقاله«مقایسه ارزش اقتصادی مدل‌های خطر با رویکرد حسابداری برای پیش‌بینی ورشکستگی» در فصلنامه علمی، پژوهشی مطالعات تجربی حسابداری مالی، مقاله«بررسی تنطبیقس مدل خطر و مدل‌های سنتی برای پیش‌بینی ورشکستگی» در فصلنامه حسابداری مالی، مقاله«آثار تنگناهای مالی بر سقوط قیمت سهام در آینده با نگاه به اقلام تعهدی نابهنجا» در فصلنامه دانش حسابداری انجمن حسابداری ایران و مقاله«بررسی تطبیقی الگوی خطر و الگوی حسابداری با استفاده از منحنی مشخصهٔ عملکرد سیستم (ROC ) برای پیش‌بینی ورشکستگی در فصلنامه علمی، پژوهشی مدیریت دارایی و تأمین مالی از دیگر مقالاتی بود که در فصلنامه‌های معتبر کشور به چاپ رسید.

وی افزود:‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه- مجلسی را در مقطع ارشد انتخاب کردم چون به‌اندازه کافی در زمان کارشناسی در مورد رشته خود و دانشگاه‌هایی که در این رشته بهترین هستند، اطلاعات به دست آورده بودم و در نهایت این واحد دانشگاهی را انتخاب کردم که نه‌ فقط جزء بهترین دانشگاه‌های استان اصفهان بلکه از دانشگاه‌های خوب کشور در رشته حسابداری بوده و مسلماً این برتری به خاطر استادان برجسته این دانشگاه است.

دانشجوی برگزیده حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه- مجلسی در رابطه با شاخص‌های این واحد دانشگاهی گفت:‌ شاخص‌های مثبت زیادی دارد رفتار پسندیده کارکنان، استادان با دانش بالا و به‌روز از مهم‌ترین شاخص‌های این دانشگاه به حساب می‌آیند.تحصیل در این واحد دانشگاهی برای من فرصتی قابل غنیمت بود امیدوارم برای سایر دانشجوها هم این‌گونه باشد. این واحد دانشگاهی استادان خوبی برای حسابداری به‌ویژه در مقطع دکتری دارد.

صالحی تصریح کرد: اگرچه موفقیت دانشجویان تا حد زیادی به تلاش فردی بستگی دارد اما وجود گروه آموزشی خوب را نمی‌توان نادیده گرفت و به نظر من دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه- مجلسی در این زمینه مناسب است. امکانات این واحد دانشگاهی در بخش‌های مختلف آموزشی، رفاهی و پژوهشی از سطح قابل قبولی برخوردار بوده و اینترنت و نرم‌افزارهای موردنیاز برای انجام پژوهش، کتابخانه و ... که دانشجویان می‌توانند از آنها بهره ببرند.

وی در رابطه با شیرترین لحظه دوران تحصیلی خود بیان کرد:‌ شیرین‌ترین لحظه تحصیل من روز دفاع از پایان‌نامه‌ام بود که خوشبختانه با موفقیت از پایان‌نامه‌ام دفاع کردم و با گرفتن با معدل کل 17,95 مقطع کارشناسی ارشد را به پایان رساندم.

دانشجوی برگزیده حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه- مجلسی افزود: دوران تحصیل پر از خاطرات به‌یادماندنی بوده و انتخاب یک خاطره کمی مشکل است. خاطره‌ای که مطرح کنم از نخستین روز ورود به دانشگاه بود که با استاد مجید عظیمی درس تئوری یک داشتیم، وی دانشجوهای تازه‌وارد را پندهای ارزنده‌ای داد و منابع مهمی را از فارسی و انگلیسی به دانشجویان معرفی کرد و در آغاز مسیر کارشناسی ارشد انگیزه‌ای قوی را برای ما ایجاد کرد.

 

تعداد بازدیدکنندگان امروز 54 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 624 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 426958 تعداد کاربران بر خط 0 تعداد کاربران لاگین بر خط 0
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد..
Powered by DorsaPortal